Підстав для повної або часткової зміни складу уряду України найближчим часом немає.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив в інтерв’ю Інтерфакс-Україна, відповідаючи на запитання, чи очікує він найближчим часом чергових кадрових перестановок (відставок і призначень) в уряді.

“Не думаю, що варто говорити про зміну уряду або зміни всередині уряду”, – сказав Шмигаль.

“Звичайно, зміна самого уряду – це прерогатива парламенту і президента. Щодо заміни членів урядової команди я завжди кажу про те, що коли приходить час, всі завершують свою каденцію на тій чи іншій посаді. Тому коли цей час прийде, ми будемо про це говорити. Сьогодні про таке вести розмову некоректно “, – додав він.

По взаємодії з опозицією прем’єр підкреслив, що завданням опозиції завжди є боротьба за владу.

“Тому влада завжди і має бути під тиском опозиції – в цьому полягає принцип демократії. Звичайно, це незручно: іноді здається, що це заважає ефективно працювати. Але така політична складова привносить свою еволюційну складову в ефективний рух країни”, – констатував Шмигаль.

У свою чергу як пишуть в телеграм-каналі “Резидент” наступним прем’єр-міністром може стати максим Степанов.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в лютому може зайняти посаду Прем’єр-міністра.

Міністр охорони здоров’я після успішного кейса з січневим локдауном, все частіше розглядається в якості головного кандидата на заміну Шмигаль. Паралельно Степанов взяв під контроль трек із закупівлі вакцин – прибрав всі прокладки, в лютому, коли почнеться вакцинація, він може стати національним героєм і головним ньюсмейкером на одному рівні з Президентом.

Степанов заходив за квотою ОПЗЖ – Льовочкін через Єрмака просунув його на посаду міністра. Ця ж група і буде його підтримувати в лютому. Головний публічний опонент Степанова – Уляна Супрун, вже вийшла з «гри» і втратила усілякий інтерес до наших реформ. Щоб заручитися підтримкою соросят, Степанов досяг домовленості з Дмитром Шерембеєм про те, що Дмитро стане міністром охорони здоров’я в його Кабміні. Шерембей має прямий канал зв’язку з Байденом останні 5 років, тому підтримка посольства США буде гарантована Степанову.

У телеграм-каналі “Карточный офис” підтверджують інформацію про швидку заміну Шмигаля і його кабміну.

“Ми поки не можемо ні підтвердити, ні спростувати інформацію про Степанова як кандидата на пост прем’єр-міністра. Однак точно проінформовані про боротьбу навколо портфеля міністра інфраструктури. В Офісі остаточно вирішили позбавлятися від нинішнього міністра Криклія, як від креатури Арсена Авакова. На його місце цілять двоє людей: глава Укравтодору Кубрак, якого лобіює Кирило Тимошенко і (ми самі в шоці, не повірили, але це сувора реальність) народний депутат Скічко. Скічко – чоловік Єлизавети Юрушевої, дочки Леоніда Юрушева, який є другом і діловим партнером Рената Ахметова. Олександр Скічко так само відомий тим, що був ведучим українського Євробачення і добре грає на сопілці “.