Кабмін повідомив, коли стануть видавати дотації “живими грошима”. Правила відрізняються для людей пенсійного віку і трудящих українців.

Українці зможуть придбати перші “живі” кошти згідно з проектом монетизації дотацій вже 12 березня. Про даному заявила прес-служба Кабінету міністрів.

Йдеться про тих субсідіантах, які не отримують пенсію.

“Громадяни непенсійних віку з 12 березень придбають головну дотацію валютним переведенням … Для цього слід звернутися в будь-яке відділення Ощадбанку з паспортом та ідентифікаційним кодом”, – пояснили в Кабміні.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також абсолютно всім субсідіантам надішлють на адресу проживання роз’яснення порівняно обсягу дотації.

Пенсіонери отримають монетизувати дотацію спільно з пенсією – з 4 по 15 березня. Ресурси стануть надходити в пенсійні картки, видаватися готівкою на пошті або за допомогою адресної доставки листоношею.

В уряді встановили рішення карати боржників по комуналці конфіскацією майна

В Україні функціонує новітній принцип, відповідно до якого, при присутності заборгованостей згідно платі житлово-комунальних послуг в обсязі понад 20 найменших зарплат (80 тис. Гривень) стануть забирати житло. Щоб ніяк не позбутися нажитого, слід розуміти певні аспекти.

Житло можуть забрати тільки в тому випадку, якщо єдиний обсяг заборгованостей є понад 80 тис. Гривень.

В уряді не збираються забирати у людей покрівлю над головою, з цієї причини, у разі якщо у особи одна житлоплощу, в першу чергу в цілому стануть вибирати інше майно. Тільки лише в рідкісних ситуаціях можуть стягувати житло.

Заяву до суду про великі борги згідно комуналці подає постачальник громадських послуг. У боржника є можливість оскаржити рішення суду. В першу чергу необхідно проконтролювати, чи були дотримані всі без винятку умови, проведена відповідна оцінка житлоплощі.

Відзначимо, що в період суспільних продажів ціна нерухомості можуть занижувати вполовину, однак боржнику повинні повернути надлишок грошей вже після закриття боргу.

Якщо в квартирі прописані неповнолітні діти, дану нерухомість ніхто не відбере.

Нагадаємо, що в грудні минулого року борг населення за споживання житлово-комунальних послуг збільшився на 17,1%, або на 7 381,3 млн гривень до 50 мільярдів 756,8 мільйонів гривень в порівнянні з листопадом.