Українська співачка Таїсія Повалій виклала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фотографії, на яких вона сама прибирає листя в своєму приватному будинку під Києвом. У підписі під фото артистка розповіла, що займається такою справою щороку і нікому не довіряє прибирання свого двору, адже ніхто не зможе прибрати його так майстерно, як зробить це вона.

Примітно те, що вийшла на прибирання співачка при повному параді. Позувала в жовтій курточці, в шапці такого ж кольору і при цьому з шикарним макіяжем.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Каждый год убираю листья у дома, никому не доверяю))) Вот никто так не уберёт, как Я!👌😜😆Публикация от Таисия Повалий (@tpovaliyofficial)

Недавно співачка повернулася зі своїх гастролей по Росії і вже встигла викласти кілька осінніх фотографій з прогулянки по Києву. Нагадаємо, що Таїсія Повалій – одна з небагатьох артисток України, яка виступає і гастролює по всій Росії. Ще в 2014 році вона перестала виступати в Україні. Також вона є народною артисткою України і навіть була Народним депутатом з 2012 року по 2014 рік. Варто згадати, що нещодавно артистці скасували ювілейний концерт в Києві.

Українці в коментарях відзначають, що співачку не впізнати:
“На мумію схожа”.