Відомий журналіст Олександр Дубинський повідомив, що в ефір телебачення намагаються не пропустити серіал "Слуга народу-3"

Про це журналіст повідомив у Фейсбук. Необхідні аудіофрагменти та скріншоти, які надав журналіст у якості доводів, ми зобразимо в кінці відео, окремими файлами. 

Як відомо, в цьому серіалі головну роль грає шоумен Володимир Зеленський, який завоював довіру багатьох українців і є одним з лідерів кандидатів у президенти відповідно до соцопитувань. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Позитивне відношення до Зеленського склалося після участі його в серіалі “Слуга народу”, де він в головній ролі грає чесного президента, який бореться з корупцією і відстоює справедливість. 

Втім, повернемося до посту Дубинського та цитуємо його слова в оригіналі.

“У моєму розпорядженні виявилася листування і аудіо-файли переговорів депутата БПП Олександра Черненка та помічника Порошенка.

В цьому листуванні депутат, який курирує Комітет виборців України, обговорює з президентом, як не допустити появи на екранах серіалу «Слуга Народу-3», – написав журналіст.

За його словами, для цих цілей фігуранти планують використовувати ЦВК і Нацраду з телебачення і радіомовлення.

“При цьому Черненко повідомляє, з якими чиновниками і як він співпрацює. А так же говорить про залучення до інформаційної кампанії проти Зеленського«Радіо Свобода », – додав він.

“Потім від АП приходить вказівка ​​з написання новини на сайт Комітету виборців, яка була опублікована через 45 хвилин після отримання завдання.

"Текст і посилання можете звірити. Все досі «висить» на сайті і ФБ-сторінці КВУ", – підсумував Дубинський.

«Сьогодні, услід за прес-конференцією “АТОвці проти Зеленського” (яку ми вже обговорили), піарники гаранта зробили ще один “хід”. Комітет виборців України заявив, що серіал “Слуга Народу” є передвиборною агітацією на користь кандидата в президенти Зеленського. І її треба сплатити з виборчого фонду. Комітет виборців – це громадська організація, яку контролює депутат БПП Олександр Черненко», – зазначив він.

Більше того, стверджує Дубинський, до цього Черненко працював на телеканалі, який належить українському президенту.

«Черненко працював на 5 каналі Порошенко. Довгий час особисто очолював Комітет, але в 2014 році пішов в політику – став народним депутатом від БПП (21 номер у списку). Після відходу Черненко організацію очолив Олексій Кошель, який був підлеглим Черненко майже 10 років. Тобто, можемо стверджувати, що оплатити показ серіалу “Слуга Народу” за рахунок виборчого фонду в Зеленського вимагає особисто Порошенко», – підкреслив він.

А зараз ми подаємо скріншоти переписки та аудіофайли, які надав сам Дубинський.