Вчора, 28 липня, колишній соратник Петра Порошенка, бізнесмен Давид Жванія випустив черговий відеоролик-викриття про колишнього президента України.

Зокрема він розповів, що Порошенко готує нібито провокації на Донбасі, а в Туреччині він не на відпочинку, а веде переговори “зі страшними людьми”.

Після цієї заяви інформпростір України просто вибухнув різними новинами, інсайдами і думками експертів.

Цікавими думками поділився тг-канал “Легітимний”, який пише наступне.

“Наше джерело повідомляє, що завдання Порошенка змусити Зеленського піти з поста Президента, а також розпустити парламент, тим самим перезавантажити повністю всю політику в країні.

Цю ідею він виношує з «фатального» для себе 2019 року. Тоді Петро Олексійович реально боявся, що втратить все і сяде, зараз він знає, що купив усіх і за допомогою інтриг всередині СН він втілює свій план. Перший і другий етап він уже реалізував, а третій в процесі.

Перший етап – він не «сів у в’язницю» і навіть не емігрував, бізнес схеми його працюють, уже багато хто у владі ним куплені.
Другий етап – це створення з себе образу головного опозиціонера, і першого серед всіх «майданівських» сил в Україні.

Третій етап – максимальна розкрутка проросійського кандидата (Юрія Бойко – ОПЗЖ) за допомогою рейтингових агентств, щоб показати, що «російська загроза» ось уже близько, а значить всім необхідно об’єднаються навколо «Петра- гетьмана» “