24 морякам, звільненим 7 вересня з російського полону, вручили двокімнатні квартири в Одесі.

Дослівно у повідомленні Денісової: “Щойно в одеському готелі Decameron завершилася урочиста церемонія вручення сертифікатів на двокімнатні квартири 24 морякам, звільненим 7 вересня.

Крім того, перед врученням сертифікатів було презентовано квартири, які розташовані в новобудові із налагодженною інфраструктурою в прилеглому районі міста Одеси.

Квартири було придбано Фондом Віктора Пінчука за ініціативи Президента України Вололимира Зеленського”.

Фонд Пінчука повідомив, що вони підтримали ініціативу Президента України Володимира Зеленського щодо забезпечення житлом 24-х військовополонених українських моряків та взяв на себе зобов’язання придбати для них квартири в Одесі або передмісті.

Нові двокімнатні квартири загальною площею 59,71 квадратних метрів розташовані в новобудові в прилеглому районі міста Одеси та будуть здані в експлуатацію до кінця 2019 року.

Зазначимо, у червні на зустрічі з представниками бізнесу Зеленський домовився, що Пінчук профінансує 24 квартири і опікуватиметься питаннями військовослужбовців на Донбасі. Тоді ж президент повідомив про домовленість із іншим олігархом Рінатом Ахметовим, що він вкладатиме в медицину на Донбасі і підтримуватиме регіон.

У вересні Денісова повідомляла, що держава купить квартири звільненим політв’язням: Олегу Сенцову, Олександру Кольченку, Володимиру Балуху та Артуру Панову.

Повідомлялось також, що кожен із 35 звільнених політв’язнів отримає 100 тисяч гривень грошової допомоги від держави.

Нагадаємо, Російська журналістка та волонтерка Вікторія Івлєва, яка нині перебуває з візитом у Києві, передала Національному музею Другої світової війни 24 мішка. У них вона та інші волонтери, передавали речі двадцяти чотирьом українським морякам, які восени минулого року потрапили у полон до Росії.

Мішки вона передала під час прес-конференції у Києві представнику музею.

«У цих мішках протягом дев’яти місяців ми носили передачі українським морякам у «Лефортово»… Мені дуже хотілося б, щоб таких мішків більше ніколи не було», — сказала Івлєва на прес-конференції у Києві.