Адвокат українського режисера Олега Сенцова, Дмитро Дінзе, поінформував про стан політв'язня. Він зазначив, що в Сенцова впав гемоглобін і почалися проблеми з серцем.

Про це він розповів в коментарі "Громадському", передає Корупція Інфо

За словами Дінзе, Сенцов знаходиться в поганому стані. Зокрема, у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також – дуже низький пульс близько 40 ударів в хвилину.

Крім цього, правозахисник додав, що в українського режисера почалися проблеми з серцем, і його два рази намагалися умовити виїхати в лікарню.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

"Йому також стало погано через те, що в Лабитнангі стало дуже тепло, а в нього зараз погана переносимість спеки", – додав адвокат.

На питання, чи збирається Сенцов припинити голодування, Дінзе відповів, що ні.

Через тривале голодування наближається до такого стану, коли вже не можна буде вивести його на нормальний рівень життя.

За словами лікаря реаніматолога Віктора Васильєва, організм режисера почне виробляти білки, після чого буде достатньо кількох днів, щоб зміни стали незворотними.

"Якщо говорити про термінальний період такого тривалого голодування, то він, судячи з того, скільки Олег Сенцов голодує, вже недалеко. Організм почне для вироблення енергії застосовувати білки. Це те, з чого наш організм збудований. Цей період – зовсім невеликий. Досить кількох днів і тоді вже зміни в організмі можуть стати незворотніми, хоча зараз можливість відновлення в Олега є", – заявив Васильєв.