Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок розповів в інтерв'ю про те, що вони співпрацюють з партією лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко.

Журналісти поцікавилисяу політика про те, чи може сформуватися союз зі «Свободи» і «Батьківщини» на всеукраїнському рівні, адже як відомо, вони вже співпрацюють в Київраді.

«Перш за все, ми прагнемо до того, щоб був єдиний кандидат від націоналістів», – відповів він.

Олег Тягнибок зазначив, що дійсно співпрацює з партією Юлії Тимошенко, а також часто контактує і знаходить спільні «точки дотику».

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Варто нагадати, що лідер "Свободи" Олег Тягнибок доволі різко висловився прото, що влада змушує українців купувати імпортний газ у 3,5-4,5 рази дорожче. Під гарячу руку політика потрапив прем’єр Володимир Гройсман.

«Із настанням холодів Гройсман обіцяє українцям чергове зростання ціни на газ. Це, мовляв, неминуче, бо так нібито вимагає Міжнародний валютний фонд. Але ця «неминучість» насправді є черговою махінацією олігархів. Вони повісили на шию українців мільярди боргів і далі продовжують брати кредити – щоб заплатити Європі за те, що раніше взяли в кредит і, звісно, розікрали. Віддавати оті кредити – не їм, а нам, українцям, і нашим дітям. Тепер вони ще й тарифи шалені впроваджують, бо це, мовляв, підстава їхнього кредитування. Насправді ж МВФ вимагає лише збалансувати економіку, звести дебет з кредитом в держбюджеті», – каже лідер «Свободи».