У Старокостянтинові Хмельницької області хворий на коронавірус чоловік вийшов на роботу. Після цього підприємство, де працював чоловік, закрили на карантин.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

«Житель міста Старокостянтинів, у якого раніше діагностували коронавірус, перебував на самоізоляції. Незважаючи на високу температуру і знаючи про свій діагноз, він несподівано вирішив відправитися попрацювати, після чого підприємство тимчасово припинило роботу», – розповів міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

За словами міського голови, чоловік порушив карантинні заходи і піддав серйозному ризику колег.

«У чоловіка було виявлено коронавірус. Чоловік несвідомо (чи свідомо) порушив карантин. Маючи температуру, перебуваючи на лікарняному, пішов на виробництво. Піддав ризику своїх колег на підприємстві», – зазначив Мельничук, додавши, що дружина цього чоловіка перебуває в інфекційному відділенні у Хмельницькому і перебуває у важкому стані.

Роботу підприємства, де працює порушник протиепідеміологічних заходів, призупинили – приміщення компанії продизенфікували, а співробітників виробництва відправили дотримуватися режиму самоізоляції. Зараз перевіряються співробітників, які могли контактувати з хворим.