У Кіровоградській області шахрай обчистив рахунок однорічного Дані Калько, якому батьки збирали гроші на лікування.

Родині потрібно було 20 тисяч євро на кохлеарний імплант, який міг повернути малюкові слух. І мати немовляти Ірина Калько звернулася до журналістів за допомогою. 

"Просто неймовірна кількість. Буквально одразу після того, як було показано сюжет, мені дзвонили люди з усіх куточків нашої України, з усіх міст, піддержували і запевняли, все у нас буде добре, і наскільки вони зможуть допомогти, наскільки і допомагати", – розповіла вона.

Популярне: “В одному з готелів”: У Польщі “спіймали” Тимошенко і Коломойського

Шахраї також подивилися сюжет про хворого хлопчика і сказали його матері, що хочуть допомогти. Для цього вони зажадали інформацію і номери телефонів близьких людей, які могли б підтвердити дані про сім'ю. Після цього вони присвоїли номер і отримали доступ до банківської карти.Слідчі встановлюють точну суму вкраденого. Поліція вже затримала 30-річного жителя Кіровоградської області. Він навчився такому виду шахрайства у в'язниці.

"Я знав, що дитина хвора, що вони просять допомоги матеріальної. Немає мені прощення, я погано поступив. Я поверну", – пообіцяв злочинець.

Але слідчі йому не вірять. Шахраєві буде оголошено підозру, а після обрано запобіжний захід. Фахівці нагадали громадянам України, що передати номер телефону, на який оформлено банківську карту, небезпечно. Більш того, не можна повідомляти дані зі зворотного боку картки, де є CVV-код.