Зірковий психолог, телеведуча, а з недавніх пір і співачка, Наталія Холоденко ось уже кілька років перебуває під пильною увагою преси. Вона постійно дає ЗМІ все нові приводи говорити про себе: то вона танцює в зірковому проекті, то радикально худне на 30 кілограмів. А зараз Наталя Холоденко приголомшила новиною про те, що скоро вдруге стане мамою!

Зірка завагітніла від нового бой-френда.

Наталія Холоденко зізналася, що вагітна і показала великий округлий животик виданню Viva. Наталя розповіла, що розлучилася з чоловіком і знайшла щастя з іншим, від якого незабаром народить малюка.

Як зізналася Холоденко, про її цікаве положення знав тільки батько дитини і лікар. Про те, що незабаром Наталія народить ще одного малюка вона не говорила навіть своєму синові від першого шлюбу Ларіону, якому зараз 6,5 років.

"Я намагалася ніколи особливо не афішувати події в своїй родині. Коли все публічно, це негативно впливає на сім'ю. До речі, моя публічність стала одним з факторів, який вплинув на розлучення. Адже народжуються якісь чутки. І незалежно від того, коментуєш ти їх чи ні – вони продовжують впливати на твоє життя і сім'ю ", – зізналася телеведуча.