Представниці України тріумфально виступили в турнірі Світової серії.
У столиці Каталонії пройшов 8-й етап Світової серії FINA з артистичного (синхронного) плавання, на якому блискуче виступили українські спортсменки, завоювавши золоті і срібні нагороди.

На початку турніру українка Марта Федина трохи поступилася титулованій іспанській спортсменці Оні Карбональ та завоювала "срібло". А пізніше вже в дуеті з Анастасією Савчук святкувала перемогу, оскільки здобула "золото".
У другий день змагань в командних вправах (соло, комбі, хайлайт) українські спортсменки тричі підіймалися на найвищу сходинку п'єдесталу.

НОК України (@OlympicUA)  опублікував пост 2 червня на сторінці в Twitter:"Золотий день!!! Тричі (соло, комбі, хайлайт) сходили українські спортсменки на найвищу Сходинки п'єдесталу у другий день Світової Серії FINA з артистичного плавання у Барселоні".

Зазначимо, що не залишилися без нагород українки і в заключний день турніру. У довільних програмах наші спортсменки завоювали золото в дуеті і срібло в груповомих виступах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, НОК України провів церемонію "Герої спортивного року 2018". Одну з головних нагород – "спортсменка року" – завоювала відома українська чемпіонка зі стрільби Олена Костевич.

Для 33-річної Костевич цей тріумф був настільки значущим і довгоочікуваним, що після вручення Олена буквально розплакалася і не відразу змогла повернутися до публіки.