Знай наших: Українські паралімпійці стали найкращими на чемпіонаті світу, здобувши 42 медалі

Національна паралімпійська збірна команда України із зимових видів спорту стала найкращою на чемпіонаті світу.

Українська команда здобула 42 нагороди – 9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей.

У всі змагальні дні українські паралімпійці ні разу не уступили першого місця жодній із 17 країн-учасниць, інформує Національний комітет спорту інвалідів України.

В останній день змагань українські спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) 4 медалі, 2 срібні та 2 бронзові нагороди. ​

Зазначимо, що чемпіонат світу відбувався у канадському місті Принс-Джордж.

Українська команда вже повернулася на Батьківщину, де їх зустріли рідні та вболівальники.

"Щойно, разом з президентом Національного паралімпійського комітету України В.М.Сушкевичем, співробітниками НКСІУ і Укрцентру «Інваспорт», вболівальниками та рідними спортсменів, зустріли найкращу і непереможну паралімпійську збірну команду з зимових видів спорту планети! Українська паралімпійська збірна тріумфально повернулася на рідну землю з Чемпіонату світу – із 42-ма високими нагородами (9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей) і 1-им командним місцем. Одним словом, ще раз довели, що найкращі. З поверненням! Віват Чемпіонам!" – написав у Фейсбук депутат Микола Даневич.