У містечку Дахуа на півдні Китайської Народної Республіки проживає дитина, яка, можливо, є першим представником абсолютно нової людської раси. 

Хлопчик на ім'я Нонг Юсуі має такі блакитні очі, які не можна зустріти навіть у жителів скандинавських держав.Очі юного китайця мають неоновий відтінок і світяться, як у кішки! Однак це не єдина дивна особливість юного Нонга.

pic-08-07-2016-2009441

Дитина бачить в темряві так само добре, як більшість з нас – в світлий час доби. Своїм секретом Юсуі поділився спершу з батьками, а потім – зі шкільним учителем. Педагог вирішив розповісти про цей феномен співвітчизникам і написав про здібності хлопчика в Інтернеті. Через деякий час скептично налаштований пекінський журналіст вирішив перевірити цю інформацію, заручившись допомогою медиків. На великий подив всіх присутніх спеціалістів, залишений в повній темряві  Нонг з легкістю вирішив всі завдання, які лікарі дали йому на папері.

Screenshot_13

Лікарі ретельно оглянули зорові органи китайця і прийшли до висновку, що очі хлопчика дійсно мають незвичайну будову. Передбачається, що в них присутній тапетум – особливий шар клітин, що дозволяють бачити в темряві. Такі клітини присутні в очах кішок, собак, єнотів, лемурів, павуків та інших істот. Завдяки тапетум тварини здатні вловлювати в темряві навіть найнезначніше випромінювання, і тільки тому прекрасно бачать практично без світла.Проте, раніше ні в однієї людини подібної здатності не помічали. Не виключено, що Юсуі є першим і поки єдиним з таких людей.

Screenshot_12

Коли Нонг з'явився на світ, батьки з перших секунд звернули увагу на неймовірний колір очей немовляти.Співробітники пологового будинку були вражені не менше новоспечених батька і матері, проте припустили, що через пару років очі хлопчика стануть чорними, як майже у всіх китайців. Проте, йшли роки, а цього не відбувалося – очі дитини зберегли вражаючий неоново-блакитний колір, і це, судячи з усього, вже на все життя.

Примітно, що Юсуі не любить яскраве сонячне світло і вважає за краще проводити час в напівтемряві, наприклад, гуляти вечорами і вчитися в кімнаті з неяскравим каганцем. Земляки називають Нонга «зоряним хлопчиком», «дитиною-прибульцем» і «гібридом». Багато китайців переконані, що мова йде не про випадкової мутації, а про продукт еволюції, і таких людей, як Юсуі, в подальшому може з'явитися більше.

449