Екс-заступниця Авакова Анастасія Дєєва, звільнена в грудні минулого року, знайшла нову роботу. 

На своїй сторінці у Facebook вона написала, що з 26 січня працює в українському представництві структури ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок, передає Корупція.Інфо.

"Я так схвильована і пишаюся тим, що розпочала цей проект з дивовижною командою UN Women Women Ukraine!", – йдеться у повідомленні Дєєвої. 

Як відомо, 27 грудня Кабінет міністрів України звільнив заступника міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Анастасію Дєєву. 

24-річна Дєєва була призначена заступником глави МВС з питань євроінтеграції згідно з розпорядженням Кабінету міністрів № 806-р від 26 жовтня 2016 року. 

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що призначення 24-річної заступниці глави МВС відбулося з порушенням. 

"Заступника міністра з питань євроінтеграції, попри процедуру, не узгодили з профільним віце-прем'єром з питань євроатлантичноі інтеграції. Процедура призначення пройшла поза конкурсом", – йдеться у її повідомленні. 

Також Геращенко наголосила, що в анкеті явно вказані недостовірні дані. 

Додамо, HeForShe – рух солідарності за рівність статей, створений організацією ООН-Жінки. Його мета – залучення чоловіків і хлопчиків для діяльності в якості захисників і поборників гендерної рівності.

Рух засновано на ідеї про те, що гендерна рівність – це проблема, яка соціально, економічно і політично стосується всіх людей.

 

 

 

 

Популярне:"Водій навпаки додав швидкості": У Давосі автівка з кортежу президента збила поліцейського