Черговий корупційний скандал трапився в українському політикумі. В Інтернет-мережі з'явилося відео журналістського розслідування проекту "Наші Гроші", в якому автори показали маєток Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа вартістю не менше ніж 10 мільйонів гривень.

Крім цього, в реєстрі нерухомості у сім’ї Гриценка було знайдено ще чотири квартири в центрі Києва. Все нерухоме майно було записано на дружину Анатолія Гриценка – Юлію Мостову. Така знахідка ставить під сумнів чесність політика, та ще більш загострює звинувачення його в корупції на посаді міністра оборони.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

Знайдений маєток, в якому проживає глава партії "Громадянська позиція", розташований на березі затоки Дніпра на так званій "Великій дамбі" у найдорожчій частині "Конча-Заспи".

Ділянка Гриценка межує з сосновим лісом та має свій вихід до затоки. Дивлячись на ділянку видно, що її власник, який активно мітить на президентську посаду, не страждає зайвою скромністю. Паркан маєтку Гриценко тягнеться до самої води, чим викликає питання, чому "найчесніший" політик країни нехтує Законом України, що прямо забороняє спорудження парканів на відстані ближче ніж 50 метрів до води. 

Помістя Анатолія Гриценка має площу 347 кв. м. та розташоване на великій території не менш ніж 50 соток. Вдома у політика є свій  баскетбольний майданчик, озеро з декоративним мостом, відкрита альтанка та ігровий будинок для доньки політика Анни.

Цікаво те, що сам Гриценко не став заперечувати факт наявності в нього земельної ділянки на "дамбі", скромно назвавши елітний маєток "дачею". Втім, це далеко не перший випадок, коли викриті у фінансових махінаціях політики вигадують безглузді, або навіть анекдотичні, виправдання своїм колосальним статкам. 

При цьому, цинічно розповідаючи виборцям про такі чужі для себе поняття як "чесність"…

Варто також зазначити, що разом з будинком журналісти також виявили у Анатолія Степановича чотири квартири у центрі Києва, які за звичною для українських політиків схемою, були записані на його дружину Юлію Мостову.

На які кошти придбане все це майно – мають відповісти відповідні органи, однак зараз вже можна констатувати, що найчесніший та найбідніший кандидат у Президенти виявився не тим, ким хотів, щоб його бачили його потенційні виборці.