У четвер, 14 березня, в Шевченківському районі столиці виявили мертвого чоловіка. Закривавлене тіло лежало на вулиці Багговутівській, прямо біля воріт церкви. Його помітив охоронець будівництва, який повертався з нічної зміни. Він одразу викликав поліцейських і швидку допомогу.

Прибулі на місце патрульні помітили на землі криваві сліди, які вели прямо до трупа. На вигляд загиблому було близько 40-45 років. За словами медиків, у нього розбита голова, а руки повністю почервонілі від крові. Чоловік впав біля паркану будівництва, під сухостоєм, прямо навпроти входу до церкви.

Правоохоронці опитали будівельників. За словами робітників, близько п'ятої ранку на територію приїжджала бетономішалка і тоді трупа ще не було. Обставини події з'ясовують криміналісти.

Раніше повідомлялося, що на початку лютого в Києві рано вранці виявили тіло чоловік зі слідами насильницької смерті. Тіло загиблого лежало біля одного з МАФів і на ньому виявили близько 5-6 ножових раненій. В ставку під Києвом розлютився труп жінки, а також в столиці мати викинула труп немовляти в пакеті.