Історія кохання Юлії почалася рано, всього в 16 років. Саме в цьому віці відбулося її знайомство з майбутнім чоловіком Олександром, передає Корупція.Інфо

Популярне: Сльози щастя на очах: повідомили дату завершення війни на Донбасі, ніхто не очікував такого швидкого фіналу

Хлопець просто помилився номером, але голос незнайомки на іншому кінці дроту не дав йому кинути трубку. Він слухав її і розумів, що хоче зустрітися з цією дівчиною. Саша набрався сміливості і запросив Юлю на побачення.

Але, як з'ясувалося, завоювати таку дівчину не так вже й просто. Юлія заявила, що не розмовляє з незнайомцями по телефону, але Саша був молодий і наполегливий. Після п'ятого дзвінка дівчина погодилася зустрітися.

На першому побаченні Саша нервував і гарячково згадував все анекдоти, які знав. Потрібно було чимось зацікавити неприступну красуню. Олександр відзначався знаннями з математики та фізики і відчайдушно намагався завоювати до себе прихильність.

На питання про те, що ж його так зачепило в Юлі, Олександр відповів наступне:

Напевно, голос. Є така теорія. Люди зустрілися поглядами – їм достатньо, щоб зрозуміти, що їх звела доля – дві десятих секунди, а в результаті розмови – кілька хвилин. Ось ці випадкові хвилини і були моїм щасливим квитком, коли помилився номером, але не помилився в дівчині.

Утворилася молода студентська пара. Вони разом робили уроки, ходили на концерти, зустрічалися з друзями і ходили в гості до батьків.

У 1979 році, коли Юлі було всього 19 років, відбулося весілля Олександра Тимошенко і Юлії Тимошенко. Вони провели свій медовий місяць в Ялті, насолоджуючись м'яким сонцем кримського узбережжя. Вже через рік, коли молодятам ще не виповнилося по 20 років, у них народилася дочка Женя.

Олександр Тимошенко розповів про залізній волі своєї знаменитої дружини:

    Нам було завжди дуже цікаво разом, але вже тоді було ясно, що вона – дівчина з дуже сильним характером. Я розумів, може несвідомо, що у неї велике майбутнє. А одного разу з нею трапилася побутова ситуація із загрозою для життя. Вона мало не загинула. Зреагувала швидко і все обійшлося, але … Можливо, саме цей випадок вивільнив неординарні її здібності.

Олександр любив балувати свою молоду дружину. Хлопець витрачав більшу частину зарплати, яка в той час становила 100 рублів, на прикраси для Юлі. Він не забував дарувати дружині квіти, і такі приємні сюрпризи не обов'язково були приурочені до якоїсь події. Він любив її, він нею захоплювався, і не забував показувати це своїми вчинками.

 Життя піднесла подружжю як багато радості, так і горя. Вони часто перебували в розлуці, а доля все лютіше підкидала їм нові неприємності.

У період, коли Олександр з дочкою Євгенією перебралися до Лондона, Юлія тільки починала свою політичну кар'єру. Хоч особисте життя Юлії Тимошенко була прихована від очей преси, чутки про її численних коханців все ж періодично з'являлися. Їй приписували романи з найвпливовішими політиками країни.

У різні періоди життя преса рясніла яскравими заголовками з провокаційною інформацією про Тимошенко і її любовні пригоди. Їй приписували роман з відомим Павлом Лазаренко, і часта поява в суспільстві Олександра Турчинова преса також охрестила романтичними стосунками.

Запам'яталася громадськості і гучна історія, коли Юлія Тимошенко прийшла на переговори з Ремом Вяхіревим (в минулому глава Газпрому – прим. Ред.) В ботфортах і міні-спідниці, після чого той перестав вимагати від України негайного погашення боргу за газ.

Преса підливала масла в вогонь і не втомлювалася стежити за особистим життям Юлії, приписуючи їй все нові зв'язки. В "любовному списку" жінки-політика "засвітилися" такі особистості, як Олександр Зінченко, Нестор Шуфрич, Борис Нємцов і навіть сам президент РФ Володимир Путін. Що з перерахованого вище правда, а що вигадка, ми стверджувати не станемо.

Вже давно в Мережу потрапив аудіо-запис телефонної розмови Юлії та Олександра, в якому жінка сказала: "Мій найбільший свято – це розмова з вами".

На перше побачення в колонію Олександр йшов з хвилюванням в серці. І що ж він побачив, коли до нього вийшла його законна дружина? Олександр згадує цей день:

"Підтягнута, при макіяжі та зачісці – як завжди. Вона вийшла до нас (з дочкою) в джинсиках, білій футболці і кросівках. Знаєте, що мене вразило, ось так впізнається вразило? Запах її парфумів".

У будь-якій ситуації вона завжди залишалася жінкою, тієї самої коханою жінкою, образ якої тягнеться в пам'яті її чоловіка ще з часів студентської молодості.