Молода дружина співака Віктора Павліка Катерина Реп’яхова спровокувала скандал в мережі з його колишньою дружиною і матір’ю померлого сина Павла, який пішов з життя 7 серпня після довгої боротьби з онкологією.

Так, на особистій сторінці Реп’яхової в Instagram з’явилося суперечливе відео, де дівчина міркує про “біль втрати”, а також розмовляє з підписниками про те, як після всього, що трапилося “повернутися в соціальні мережі”. Монолог Реп’яхової розлютив колишню дружину Павліка Ларису Созаєву, на її думку 26-річна Реп’яхова, яка забрала Віктора з сім’ї, не може відчувати і обговорювати її втрату.

“Ми повинні ще комусь довести, що нам дійсно погано? Ми остерігаємось, щоб не привернути знову якийсь негатив, повернутися до нормального життя. Суспільство змушує нас якомога довше перебувати в поганому стані. Скільки потрібно чекати, щоб все ненормальні вгамувалися і я не отримала дозу негативу”, – міркувала Катерина.

Свою думку про це Созаєва написала на особистій сторінці в Facebook. У повідомленні вона звернулася до Катерини з вимогою припинити “піаритися на горі”, до якого вона не має відношення.

Також Лариса додала, що її покійний син Павло Павлік ненавидів дівчина, тому вона може знімати з себе траурний одяг і “не ганьбити себе”.

“Я тобі дозволяю прямо зараз офіційно радіти і веселитися, бо до мого горя ти не маєш ніякого відношення. Паша тебе терпіти не міг! Знімай чорний одяг і живи так, як ти жила весь цей час! Не ганьбися!” – образилася мати померлого 21-річного хлопця.

Після того, як пост Созаєвої викликав шквал критики і засудження на адресу Репяховой і Віктора Павлика з боку шанувальників, Лариса видалила пост і подякувала всім, хто її підтримав.

“Хороші мої, дякую за підтримку! Прибрала пост. Сподіваюся мене зрозуміли!” – написала жінка.

Катерина Репяхова, в свою чергу, також видалила відео, які спровокували скандал в мережі. Також дівчина відреагувала на слова Созаевої і зазначила, що “не дозволить нікому її ображати і захищатиме”.

Ця заява Репяхової також спровокувала хвилю критики в мережі.

“Ти правильно вчинила, що видалила пост. Що воно може зрозуміти – це чмо в чорному? Що вона може зрозуміти про горе, вона нікого не втрачала, а тільки відбирала. А Вітю шкода, не пощастило йому з черговою дамою”, – обурилися користувачі мережі.

“Поясніть мені, будь ласка, вона від кого Лору зібралася захищати ?! Хіба що від самої себе … Їй не вдасться такими постами себе обілити, люди все знають і все бачать”, – додали інші.