У середу, 20 листопада з робочим візитом в Дніпро прилетів спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков.

Так, Дмитро Разумков під час брифінгу в аеропорту Дніпра прокоментував інформацію про те, що його заступник і колега по партії “Слуга Народу” Руслан Стефанчук знімає квартиру у своєї тещі. Таким чином гроші, які виділяє держава для утримання нардепів сім’я депутата кладе у свою кишеню.

“Так, я бачив про це повідомлення в ЗМІ. Але при цьому у Руслана за документами законно оформлена оренда житла, нехай навіть у тещі, — розповів Разумков.

При цьому Дмитро Разумков зазначив, що у нього є план, як надалі позбутися від подібних ситуацій. Разумков заявив, що він проти того, щоб нардепи мали будь-які бюджетні виплати. Таким чином це допоможе позбутися від таких ситуація, як з Стефанчуком.

Нагадаємо, що раніше Дмитро Разумков прокоментував публікацію аудіо нардепом Антоном Поляковим, виключеним із фракції “Слуга народу”, на якому депутат із Кривого Рогу Юрій Корявченков (“Юзік”) нібито “вчив” криворізьких правоохоронців, як “вирішувати питання”.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков чекає підтвердження справжності аудіозапису розмови народного депутата Юрія Корявченкова з правоохоронцями Кривого Рогу

Про це спікер парламенту сказав 20 листопада, перебуваючи з робочим візитом у Дніпрі.