Служба безпеки розслідує провадження щодо висловлювань народного депутата “Європейської солідарності” Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій на адресу президента Володимира Зеленського про можливість його загибелі на передовій. І зараз справу передали Генеральному прокурору. Про це повідомив Андрій Портнов.

ДБР передало сьогодні ще один привіт головному державному і військовому злочинцеві і направило Генеральному прокурору підозру і подання про зняття недоторканності з депутата фракції Порошенка Федини. Щоб фільтрувала мовні звороти, – написав Портнов у своєму телеграм-каналі.

Раніше Генпрокуратура визначила, що розслідування здійснить ДБР, але Баканов підтвердив, що Служба безпеки теж займається цією справою.

“Я вважаю, ця справа матиме продовження найближчим часом. Кримінальний кодекс все чітко визначає: якщо лінгвістична експертиза підтвердить, що це була реальна загроза, то мова піде про ув’язнення. Наскільки мені відомо, кримінальне провадження відкрито, я думаю, відповідна експертиза призначена .