Згідно Розпорядження Львівської міської ради № 574 від 27.10.2016 року у Львові з 28 по 30 жовтня 2016 року пройшов відкритий кубок Львова з дзюдо серед юнаків та дівчат 1999-2001 «Lviv Judo Open».

Згідно розпорядження і угоди цей захід мав фінансуватися з бюджету міської ради. Окрім того,  його мали спільно провести Департамент гуманітарної політики ЛМР, а саме відповідальний за реалізацію –  Шнайдер В., та Львівська обласна федерація дзюдо, хоча насправді змагання були повністю проведені і організовані саме Львівською федерацією.

Шнайдер В. не зробив нічого, аби провести хоч один захід. Зі слів представників федерації вся функція Шнайдера В. це постійне натякання на те, що йому та працівникам департаменту теж треба на щось жити,  та  його слова,  що Андрій Іванович Садовий теж хоче жити і сміття з міста треба вивозити, а це дорого! Можливо, не даремно Львовом ширяться чутки, що мера Львова та чиновників раніше називали четвертаки, а тепер шістки, що відповідає відсоткам відкатів .

До слова, під час змагань Шнайдер прислав представників, які "на коліні" склали акт, що змагання не відбулися. Фактично йдеться про підроблений офіційний документ, за що передбачена кримінальна відповідальність за ст.366 КК України. Справа у тому, що змагання відбулись, і цьому є десятки свідків, друкована продукція, протоколи нагородження, а також відео самих змагань.

Окрім того, пан Шнайдер неодноразово натякав на те, що якщо його інтереси та Садового не будуть враховані, то грошей федерація не отримає, а ще він звернеться в правоохоронні органи, щоб затягнути процес виплат. У випадку, якщо гроші не отримати з бюджету до кінця календарного року, то вони повертаються в бюджет і повернути їх в році майбутньому майже неможливо.

Більше не хочу Вас втомлювати підсумую, що корупція в міський раді м. Львова "цвіте буйним цвітом" і це підтверджують останні успішні затримання правоохоронних органів.

Містянам добре зрозуміло, хто голова цієї корупційної машини, але треба мати хоч трохи совісті, аби забрати в дітей змагання. Адже федерація, яку  міська рада, бо їй не заплатили хабара з цих смішних для нашого мера сонцесяйного 128000 гривень, більше не буде ніколи проводити змагання, як то кажуть в борг, бо тепер перед федерацією дзюдо стоїть основне завдання не розвивати спорт і тренувати молодь, а судитися з ненажерливим міським головою та його чиновниками.

Однозначно ми будемо стежити і не допустимо знищення дитячого спорту у нашому місті.

1a

2a

3a

4a

5a

6a

7a

8a

9a

10a