В психіатричній лікарні Сумської області, лікар катувала холодом пацієнтів та змушувала колег замовчувати це. В результаті п`ятеро людей померло, передає  Корупція.Інфо

Популярне: “Перепрошую, у вас не знайдеться двох гривень…”: Ми так близько до Європи, тільки так далеко від себе

Повідомляє про подію прес-служба прокуратури Сумської області.

За даними правоохоронців, головний лікар тримала пацієнтів у приміщенні з неприпустимо низькою температурою, близько +10… +18°С, при нормі в +20°С. Через переохолодження 5 пацієнтів померли від пневмонії. Лікарка розуміла, що в смерті пацієнтів винна саме вона, тому приховала причину смерті.

"За ініціативи прокуратури на початку року проведено ексгумацію семи трупів пацієнтів зазначеної лікарні, які померли в грудні 2016 року нібито від серцево-судинної недостатності, набряку головного мозку чи інтоксикації. Однак, згідно з офіційними результатами проведеної ексгумації та висновками судово-медичних експертиз встановлено, що патологоанатомічне дослідження трупів взагалі не проводилось, складені документи підроблені, причиною смерті п'яти пацієнтів є гостра гнійна пневмонія", – пояснюють в прокуратурі.

Судитимуть також й патологоанатома, який підробляв документи про причину смерті.

Обом загрожує до 8 років за ґратами.

Пацієнтів інтернату у селі Вікторівка Маньківського району Черкаської області утримують у клітці на вулиці. Медичний супровід підопічних здійснює лікар-терапевт, але призначене ним лікування, за словами працівників інтернату, не є дієвим. А жіночий персонал не може заспокоїти хворих, тому закриває їх за решіткою у клітці.