Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання на надання згоди парламенту на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від фракції "Опозиційний блок" Сергія Дунаєва, повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, передає Корупція.Інфо.

"Генпрокурор Луценко підписав подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа С.Дунаєва. Досудове розслідування здійснює НАБУ під процесуальним керівництвом САП за ст. 366-1 КК України", – написала вона в мікроблозі у Twitter у вівторок.

Популярне: "Прощавай школа …": У Мережу просочилися фотографії дочок Порошенко з випускного. Тільки подивіться на цих близнят

 

Л.Сарган оприлюднила фотокопію цього подання від 15 травня, направленого на ім'я голови Верховної Ради Андрія Парубія. Згідно з документом, до нього додаються матеріали в одному томі на 216 сторінках.

Ст. 366-1 Кримінального кодексу України – декларування недостовірної інформації. Передбачається покарання – штраф від двох тисяч п'ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на термін від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або позбавлення волі на термін до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи провадити певну діяльність на термін до трьох років.