Батько водія Hummer Кирила Островського розповів, що той нібито намагався загальмувати, щоб не допустити наїзду на дитину. 

Олег Островський упевнений, що син не їхав на червоний – припускає, що аварія сталася в момент зміни сигналу світлофора, а дитина різко вибігла на дорогу

 "Він їхав у другому ряду, але біля пішохідного переходу стояла велика машина – джип якийсь або мікроавтобус – він вже не пам'ятає. І раптом різко під колеса вискочила дівчинка, а за нею мама одразу. Зрозуміло, він спробував загальмувати, але у нього не вийшло. Він так і не зрозумів чому, але або не спрацювали гальма, або вони спрацювали юзом, я не знаю точно, це – мої припущення. Неможливо було швидко зреагувати, коли з-за автобусу або машини вибігає маленька дитина під колеса прямо", – говорить Олег Островський.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

Також батько стверджує, що Кирило не перебував під впливом алкоголю або інших речовин. За його словами, це вже підтверджено експертизами. Крім того, за словами Островського-старшого, його син не збирався тікати з місця аварії.

"Зняти номери – це імпульс, самозбереження. А потім він повернувся і намагався допомагати, допомагати всім – і швидку викликати, і дівчинці допомагати. Просто машину там ніде було поставити, припаркувати – він трохи нижче її поставив", – заявив батько затриманого.

Як повідомляли, водій автомобіля Hammer, грубо ігноруючи правила дорожнього руху, а саме – червоний сигнал світлофора, здійснив наїзд на дівчинку, яка переходила дорогу на регульованому пішохідному переході. Від отриманих травм 10-річна дитина померла в кареті швидкої медичної допомоги.