Луценко просить розглянути питання зняття Холодницького з посади заступника генпрокурора.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко просить звільнити Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Про це Луценко написав на своїй сторінці у Facebook., передає Корупція.Інфо


Так, Луценко звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з поданням щодо звільнення Холодницького. Луценко зазначив, що до комісії прокурорів направлені дисциплінарні скарги про вчинення керівником САП Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків. 

"В своєму поданні прошу КДКП розглянути питання зняття Н. Холодницького з посади заступника Генпрокурора – керівника САП", – написав він. 

Популярне: “Люди падали замертво там, де їх заставала смерть”: З’явилися подробиці загадкової загибелі 5 людей на Дніпропетровщині

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів направили скарги на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.  

Крім того, прес-секретар ГПУ Андрій Лисенко повідомляв, що Холодницького сьогодні викликали в прокуратуру на допит, але він не прийшов. Сам Холодницький заявив журналістам, що дізнався про виклик на допит зі ЗМІ та ніяких повісток не отримував.