Водолази після чотирьох днів пошуків знайшли в річці Арагві тіло 19-річного грузинського футболіста Георгія Шакарашвілі, повідомила служба з управління надзвичайними ситуаціями Грузії в Facebook.

У пошукову операцію були залучені 70 рятувальників, сім човнів і два спеціальних катера. Для полегшення пошуків було прийнято рішення відкрити греблю однієї ГЕС і закрити греблю іншої, що призвело до падіння рівня води в річці.

За інформацією Sputnik, Шакарашвілі, який виступав на позиції захисника за другу команду клубу «Сабуртало», разом з друзями 19 червня поїхав у містечко Мцхета на день народження знайомої дівчини. Через деякий час між групами молодих людей з Тбілісі виник конфлікт. Георгій з приятелем постаралися розняти чоловіків, після чого один з незадоволених розкладом сил подзвонив своїм друзям в столицю і покликав їх на підмогу.

Коли 19-річний футболіст з друзями вирішили повернутися в Тбілісі і вийшли на автобан, щоб зловити таксі, на дорозі зупинилася машина (за іншою версією – дві), з якої вийшла викликана група підтримки. Зав’язалася бійка. Одного хлопця силоміць посадили в машину, а Георгій і два його приятеля спробували втекти під міст. З тих пір футболіста ніхто не бачив.

Георгій Шакарашвілі виступав за другу команду «Сабуртало»

Слідство вивчає записи тієї ночі з відеокамер, встановлених уздовж автобана. У поліції тривають допити осіб, яких вдалося ідентифікувати по записах. Вилучена одна з машин.