ЗСУ продовжують серію гучних операцій у Криму. І ми вже маємо хороші результати. А ось у ВМС кажуть, що російський флот у Чорному морі приречений на знищення.

Про це повідомляє речник ВМС Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону.

Він вважає, що на тлі успішних ударів по Чорноморському флоту Росії в тимчасово окупованому Криму, окупанти навряд чи передислокують свої кораблі.

За словами Плетенчука, сенсу у перебазуванні кораблів і командування на тимчасово окуповані території або в Росію немає.

«Азово – Чорноморський регіон замкнений, відносно невеликий, тому у ньому особливо сховатися ніде. Неважливо, де розмістять росіяни свої кораблі – їх однаково знайдуть бавовни, запевнив речник. Така доля, наприклад, спіткала великий десантний корабль «Саратов» – той «чудово» горів у Бердянську», — каже речник.

Плетенчук впевнений, що у міру того, як ЗСУ просуватимуться на Запоріжжі та Донеччині, цілі в Чорному та Азовському морях ставатимуть доступнішими.

Ворог, щоправда, може відвести кораблі до свого Новоросійська, однак навряд чи наважиться на такий крок, адже головна база флоту розташована у Севастополі. Саме там кораблі завантажують «Калібрами». І аби росіяни звідти втекли, це треба вже, щоб їм було дуже «боляче» і «гаряче».

У ВМС зазначили, що коли цей «нестерпний день» настане, окупантам просто нічого буде передислоковувати.

Він зазначив, що загальна чисельність боєздатних кораблів Чорноморського флоту РФ зараз трохи перевищує 30 одиниць.

“Якщо ми беремо морські платформи, які можуть нести крилаті ракети типу “Калібр”, — це менше ніж 10 одиниць”, — сказав спікер.

Він зауважив, якщо загальна чисельність кораблів була до 50 на початок повномасштабного вторгнення, то зараз ми говоримо про те, що їх трохи більше ніж 30 — тих кораблів, які мають відповідне озброєння.