Нардеп від партії “Слуга народу” Олександр Дубінський розповів, як можна знизити тарифи на газ для українців.
Відповідне відео він опублікував на власному YouTube-каналі.
За словами Дубінського, зараз українці значно переплачують за газ. Ціну на нього можна знизити, однак для цього потрібна політична воля.
“Для зниження тарифів є всі підстави, для цього потрібно лише прийняти рішення Кабінету міністрів та Нафтогазу, які затверджують відповідні тарифи”, – заявив Дубинський.
Окрім цього, Олександр Дубінський додав, що Нафтогаз може закупити більше газу по літній ціні, аби зберігати його у сховищах. Таким чином ціна на газ для населення буде меншою.
Додамо, що Дубінський також розповів про те, як йому вдалося стати кандидатом, а вже пізніше і народним депутатом від партії “Слуга Народу”.
Дубінський розповідає, що написав пост у Facebook, що збирається балотуватися, і «якщо партія «Слуга народу» зволить дати мені свій бренд, я буду безмірно вдячний, що вони пішли на це».
Дубінський гадає, що, «враховуючи його персоналію», рішення про його висунення приймав особисто Зеленський.
Після йому зателефонувала «людина з партії і сказала, що якщо це не жарт, вони готові підтримати і зареєструвати його кандидатом від партії «Слуга народу». Прізвище того, хто телефонував, він називати не хоче, скільки коштувала передвиборча кампанія — не памʼятає.
Усе, за його словами, пройшло через виборчий фонд, оскільки конкуренти хотіли його піймати хоч на чомусь.
А ще він заявив, що неправильно встановлювати кількість депутатів, які б мали право подавати законопроєкти. Незрозуміло, як тоді розподілятиметься баланс інтересів всередині ВРУ. До того ж таке право парламентарям надали люди, які їх обрали.
Він розповів: зараз бачитимемо різноманітні напрямки урізання депутатських повноважень в парламенті. Зокрема, йдеться про намагання скоротити кількість депутатів, які можуть подавати законопроєкти.
«Я колегам кажу: «А чого це раптом?». Наприклад, у мене на окрузі – 160 тисяч осіб, які за мене голосували. Якщо взяти усю київську область, вийде 1,5 мільйона осіб, а це – всього 10 депутатів», – зауважив Дубінський.
Тож він переконаний: такий посил є неправильним ще з самого початку.
«Якщо є інструмент законодавчої ініціативи, прописаний у законі, і люди, обрані депутатами, чому ми визначаємо, скільки депутатів може подати законопроєкт, а скільки – ні. Як тоді розподіляється баланс інтересів всередині парламенту?», – зауважив Дубінський.
Адже, на його думку, парламент – дискусійний майданчик, там не може бути одностайності, мовляв, це не Радянський союз чи КПРС.
«Законопроєкт, де буде скорочення кількості депутатів, які, мінімально, можуть подавати закон, я підтримувати не буду», – заявив Дубінський.