b285a0906d69a32bba95355ea87a181a

Відеоролики "золотого хлопчика" у мережі вже не раз викликали громадський резонанс


У мережі з'явилося відео, на якому онук російського мільярдера Ігоря Неклюдова Григорій Мамурин пристає до перехожих з непристойною пропозицією.
Так на записі видно, як Мамурин під'їжджає на машині до пари молодих людей і просить їх про послугу. Хлопець пропонує випадковим перехожим 150 тисяч рублів за те, що дівчина проведе з ним вечір. Спочатку пара відмовляється, однак після довгих роздумів вирішується на такий відчайдушний крок, правда, за велику суму – 250 тисяч рублів. Після цього перехожі сідають в автомобіль до Мамурину і їдуть в напрямку готелю.


Відеоролики Мамурина в мережі вже не раз викликали суспільний резонанс. Коментатори під відео писали, що молода людина направляє свої гроші не в те русло і просто знущається над людьми, інші, навпаки, називають їх постановкою і дешевим способом залучення уваги до себе.


Григорій Мамурин неповнолітній онук відомого на Далекому Сході Росії бізнесмена Ігоря Неклюдова. Батько хлопця Костянтин Мамурин володіє будівельною компанією "Лендком" в Москві.