Нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий пожартував, що летить з однопартійцями Олегом Ляшком та Ігорем Мосійчуком на літаку, в якому крісла оббиті шкірою індонезійських немовлят, передає Корупція.Інфо

Популярное: Від кого від кого, а від нього…Турчинов шокував своєю заявою всю країну. Як таке можливо!

Нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий виклав у Facebook фото, на якому його зображено з однопартійцями Ігорем Мосійчуком та Олегом Ляшком у салоні економкласу, і пожартував, що вони летять чартерним рейсом.

"Летимо з Олегом Ляшком та Ігорем Мосійчуком зі Львова до Києва. Чартерним рейсом. На приватному літаку Джорджа Сороса. Тут золотий унітаз і платиновий умивальник. Подають омарів із шоколадним соусом і філе молодого динозавра. Комфортабельні крісла оббиті шкірою індонезійських немовлят", – написав депутат.

Фото Лозовий опублікував о 17.50. У цей час зі Львова до Києва вилітав літак авіакомпанії "Мотор Січ".

Ляшко повідомив, що вони з Мосійчуком прилетіли до Львова вчора ввечері. "У Лозового, який зустрічав нас в аеропорту, специфічні уявлення про конспірацію", – написав Ляшко і виклав фото, на якому Лозовий тримає плакат із написом "Тьотя Циля с Ашхабада".

За словами Ляшка, до Львова вони прибули, щоб підтримати прикордонників.

"Ми категорично засуджуємо вторгнення в Україну, прорив кордону, захоплення прикордонної застави, побиття та приниження наших прикордонників зайдами та політиканами. Вимагаємо негайно видворити Саакашвілі з України, а тих, хто йому допомагав проривати кордон, – притягти до суворої відповідальності", – написав лідер Радикальної партії сьогодні вранці у Facebook.