Недавно працівники Львівського ДАІ зупинили п’яного працівника Львівської прокуратури. Звісно, зупинили його не за своєю волею, а під тиском активістів. Величко Орест Михайлович та його сім’я стають наступними об’єктами у нашому циклі розслідувань. 

Величко Орест Михайлович 1986 р. н. ПРАЦЮЄ У ПРОКУРАТУРІ МІСТА Львова
Під час затримання працівниками ДАІ пересувався на автомобілі Toyota camry 2.4 L (ВС 2227 ВХ). Після зупинки на Сихові його доправили на свідчення. Як встановила експертиза, він перебував у стані алкогольного сп'яніння. Тест у наркодиспансері показав 1,76 проміле. Про перебіг цієї справи будемо вам повідомляти.

aHnBP02itZk FFyhNQDu0p8 LBmOSVW7-S0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як нам сповістили: під тиском активістів працівники ДАІ все-таки оформили протокол та забрали у Величка права. 

Здавалось б все. Та наша команда з’ясувала цікаві закулісні таємниці сім’ї працівника Львівської прокуратури.

Величко Ольга Іванівна – начальник відділу обслуговування платників податків Головного управління Міндоходів у Львівській області. За повідомленням наших джерел, що забажали залишитись анонімними, пані Ольгу 3 рази затримували на хабарах у різних містах: Львів, Пустомити, Червоноград. Найбільш ганебним, можна вважати, було затримання у Червонограді. Її затримали працівники СБУ у Львівській обл. у місті Червонограді – 6 березня 2009 р. під час отримання хабара у великих розмірах.

Після цього інциденту Величко Ольга 9 місяців перебувала на лікарняному поки кримінальну справу прокуратура Львівської обл. не прикрила. Потім її перевели до Львова керівником Сихівської ДПІ. Варто додати, що за словами наших джерел, у Червонограді її затримували на гарячому та з відеофіксацією злочину. 

Начальник управління промислової політики та інновацій головного управління економіки та промислової політики Львівської ОДА Микола Величко – це батько нашого горе-водія. Цю особистість ми поки що ще опрацьовуємо. Проте уже при поверхневих розпитуваннях про неї, джерела у міській раді Червонограда нам розповіли, що він сприяв «вирішенню» останнього затримання працівниками Львівського СБУ його дружини. 

Як нам вдалося дізнатися, у кінцевому результаті розслідування (за повідомленням наших анонімних джерел), вину на себе взяла пані Орловська, яка на той час була заступником пані Величко.

Чому вона це зробила? Чи це справді її вина? Мало імовірно. Ми маємо інформацію від приватного підприємця, який був залучений до операції із затримання, він стверджує, що вимагала з нього гроші персонально Ольга Величко.

То що ж стало причиною визнання своєї вини невинною людиною? 

Микола Величко є неостанньою людиною у Львівській Обласній державній адміністрації та має вплив на інших чиновників та навіть на місцеву раду. Чоловік Орловської свого часу працював на посаді помічника мера м. Червонограда – Чудійовича.

Отож, наскільки нам стало відомо із внутрішніх джерел, Величко користуючись своїм службовим положенням почав погрожувати Орловському звільненням із посади, якщо його жінка не візьме вину у справі хабарництва на себе. Згодом Величко свого таки добився.

Наразі ми не можемо це стверджувати із цілковитою впевненістю, проте саме таку інформацію нам надали джерела із ЛОДА.

Станом на зараз ми все ще розслідуємо матеріальний стан цієї Золотовалютної сім’ї чиновників. Деталі читайте згодом.

 

Автор: Марвін