Гичка Михайло Михайлович народився 28 серпня 1959 року в селі Губичі Старосамбірського району Львівської області, громадянин України, головний лікар у Львівській обласній клінічній лікарні. Зараз проживає в селі Зимна Вода Пустомитівського району Львівської області. 

Є заслуженим лікарем України, кавалер ордену «За заслуги ІІІ ступеня», депутат Львівської обласної ради

Закінчив Львівський державний медичний інститут у 1983 році.
1984-1985 рр. – лікар-педіатр Пустомитівської ЦРЛ.
1985-1991 рр. – завідувач дитячим відділенням Судово-Вишнянської МЛ.
1991-1996 рр. – головний лікар СЛА с. Бортятин Мостиського району.
1996-1997 рр. – завідувач госпрозрахунковим відділом Львівського обласного діагностичного центру.
1997-2002 рр. – директор госпрозрахункового відділу ЛОДЦ.
2002-2010 рр. – головний лікар ЛОДЦ.
З вересня 2010 р. по сьогодні – головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні.

Таку коротку інформацію можна знайти про цього одіозного лікаря-регіонала.  Чимало розслідувань вже зроблено та опубліковано про статки Гички. Ми вирішили зібрати всю цю інформацію разом та опублікувати, так як пан Михайло і по сьогоднішні перебуває на посаді головного лікаря. 

Отож, живе Гичка у с. Зимна Вода. Будинок збудований ним же, подвір’я облаштоване непогано, а паркан зроблено із дорогих та якісних будівельних матеріалів. Площа будинку сягає 300 м кв. Ворота автоматизовані. На подвір’ї кілька прибудов. Загальну вартість такого будинку із облаштування території біля нього свого часу оцінювали не менш як на 1 млн. 300 тис гривень.

7NV7Y0RQwRU poQiPZ_W2vo Tdi7wydf5Sk UCnzM_sOcH0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Що стосується автопарку пана Гички та його сім’ї, то тут теж не найдешевші авто. 

На сьогодні автопарк сім’ї гичок складається із наступних автомобілів : 
• Toyoa Land Cruiser Prado (7777)
• Lexus rx 350 (0777)
• Toyota camry (2007 року)
• Лада

Щодо автомобілів, які має сім’я, то тут не все зрозуміло. Частина машин зареєстровані справді на членів сім’ї Гички, інші ж взагалі на чиновника обласної адміністрації старосамбірського району13750169730 AzcfD3G7FkM lexus_rx_350_2013_34_2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Син Гички Назарій, позиціонує себе підприємцем. У 23 роки він уже відкрив перше підприємство, із статутним капіталом понад 15 тисяч гривень. На сьогодні Назарія помітили у кількох «схемах» продажу та перепродажу медичного обладнання, ліків та інших необхідних медицині матеріалів за завищеними цінами або ж у завищених розмірах. До прикладу, таблеток «Амізон» у 2011 році закупили стільки, скільки потрібно для забезпечення потреб лікарні, їх вистачить до березня 2013 року. Та не все так просто, термін їх придатності завершується у листопаді 2012. Препарат «Таміфлю» закуплено в таких обсягах, що потребу установи забезпечено до 2023 року, при цьому термін придатності ліків збігає на 10 років раніше – у 2013 році.

Мусимо відзначити, що на час цих всіх оборудок та перепродажів забезпечення для лікарень, Гичка був головою тендерного комітету. 

Досить цікава ситуація із політичною приналежністю Гички-старшого. Свого часу факт його належності до партії Регіонів дуже приховувалася. Ба навіть коли ця приналежність стала очевидною для неозброєного ока, тодішній губернатор робив заяви про симпатії Гички до Партії регіонів і ніяк не належність до неї.

Люстрація? Очищення? По-новому ? 

Останні новини про діяльність Гички: нові побори лікарів для проходження перевірок відділень, які ось-ось розпочнуться. Наскільки нам відомо, з кожного відділення вимагають за успішне проходження перевірки від 5 тисяч. Чого? Гривень? Доларів? Євро? Більшої конкретики ми поки не маємо, та хіба цього  замало?!

Зважаючи на цю інформацію ми вирішили взяти коментар у пана Михайла. Після цього спілкування ми були здивовані.

Зі слів головного лікаря, він всяко намагається присікти корупцію у обласній лікарні. Згідно із словами пана Михайла, це справа не одного дня, і взагалі проблема не лише в лікарях, а й у людях, які пропонують їм гроші та «вдячності».

Коли ми поцікавилися ситуацією із збором коштів на перевірку, Гичка відповів, що не знає про них, та що це навряд чи це все реально, так як у перевірці беруть участь 12 людей, йому би хтось вже розказав. 

Що ж стосується майна то все вже дослідили журналісти ЗІКу. Хоча якщо вірити пану Михайлу, нічого так і не довели. І до махінацій він відношення просто не може мати.

Половина політичної кар’єри, зі слів М. Гички, пройшла під пресингом губернаторів ставлеників Януковича та місцевої Партії регіонів. За 1 рік до обласної лікарні було направлено 18 фінансових перевірок.

 

Автор: Марвін