Журналістські розслідування
Подобається

Золотовалютні чиновники: чим живе начальник фінансового управління при ГУМВС Львова

18/11/2014     Автор: Яна Романська
Золотовалютні чиновники: чим живе начальник фінансового управління при ГУМВС Львова

Золотовалютні чиновники, точніше особистості, які мають низку «невідомо за які гроші куплених» будинків, машин. Ми продовжуємо розповідати Вам історії та реалії життя тих, які збагачуються, завдяки корупційним технологіям.

Сьогодні нашу увагу привернула особистість мало відома громадськості, проте дуже відома у колах працівників УМВСУ Львова. На неї, до речі, цього разу нам вказала не громадськість, а самі працівники МВС.

Перше, що ми намагались з’ясувати – скільки ж вона працює у органах. Та це виявилось набагато складніше ніж ми думали. Ніхто з працівників не зміг нам сказати, скільки часу Стецюк Зоя Анатоліївна займає посаду начальника фінансового управління при ГУМВС ЛЬВОВА. Зібравши кілька свідчень, у нас склалось враження, що вона буквально з народження на цій посаді і віддавати нікому не збирається ще дуже довго.   

Зважаючи на час перебуванні на цій посаді, Стецюк проживає на окраїні Львова – у затишному будиночку у досить непоганому районі. Все як має бути: вода і газ, сусідів небагато, транспортне сполучення хороше.

Розуміючи ціни на землю у цьому районі, можемо лише фантазувати скільки коштував такий будиночок. 

BS_EUexlJt8 JKByd6MvKW8 Nl8hNWre970 xP9drzidOKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Та Стецюк вирішила, що цього ласого шматка у вигляді будиночку їй замало, тому недавно вона придбала ще й квартиру у центрі міста. Вартість цієї квартири і спонукала нас до розслідування прибутків героїні (ціна за 1 кв. м. у 2009 році становила майже 8 600 грн – це мінімальна ціна). У цьому будинку, до речі, мешкає дуже багато працівників Феміди, і як Стецюк до працювалась до таких статків, можемо лише здогадуватись.

DPMcHSOhQGg G7lE9Vjlhug LtEhDQ7SXh4 PrBQ0J5nYKU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Згідно із свідчень джерел у МВСУ Львова, вона неодноразово конфліктувала із працівниками відділу внутрішньої безпеки. Нагадуємо, що їхньою роботою є присікання перевищень службових повноважень, хабарництво та інші ганебні злочини серед працівників МВС.

Відомо, що чоловік Стецюк є підприємцем, займається ремонтними роботами. А оплачує його роботи часто-густо фінансове управління МВСУ. Прозорість цих тарифів важко не поставити під сумнів. 

Наша героїня їздить за кермом автомобіля Мазда 6 2007 року випуску. Ситуація із цим авто теж не зовсім зрозуміла. Кілька років тому машина числилася на балансі МВС, проте вже сьогодні невідомо. У будь-якому разі ми не знайшли підтвердження того, що це авто і досі є на балансі МВС Львова.   

kafm-EVqcfg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пощастило працівниці і ще з одним фактом. Минулого року Стецюк отримала від держави на оздоровлення приблизно 20 тисяч гривень. Що ж вона лікувала? Невідомо.

Остання інформація, яка потрапила нам до рук, про те, що сьогодні Стецюк знову потрапила у поле зору працівників ВВБ МВС.  

 

Автор: Марвін