Ми обіцяли показати Вам як живуть наші чиновники, на чому пересуваються та де відпочивають, що ж розпочнемо.

Для нас досі складно пояснити купівлю Р. Галазом такого дороговартісного авто як «Mercedes blue tech», вартість якого 942 122 грн (або ж більше ніж 70 000 доларів).

tk2duYOxUVE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також у власності держслужбовця перебуває земельна ділянка площею понад 2 000 м2 у смт. Брюховичі та непоганий будинок із прибудовами на подвір’ї.

Vyr8oXvFiFM      UvtP0C5P9oQ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Збираючи матеріал для цієї статті, ми неодноразово намагалися сфотографувати «дешеве» авто Галаза. І якщо у перший день ми з ним просто розминулися на дорозі, то у наступні пан Руслан просто переховував свою машину. Він перестав користуватись власним авто, навіть загнав його у гараж, а сам їздив на роботу із друзями-колегами. Мабуть, керівник обласного УБЕЗу все-таки був попереджений кимось із своїх чисельних інформаторів, що грають на два фронти. 

Що ж стосується будинку, то Галаз вирішив вибрати тактику неявного приховування. Ззовні це звичайний невеличкий будинок із гаражем. Проте, завдяки фотографіям із супутника, бачимо, що подвір’я не таке вже й маленьке. Наявність кількох будівель одна за одною теж викликає певні підозри та ще більше запитань. 

Xvk6n3AShOo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наразі нам не вдалося вийти на контакт та взяти коментар у пана Руслана, однак ми продовжимо намагатися отримати інформацію із уст самого чиновника.

Якщо ви володієте «цікавою» інформацією про Львівських чиновників, просимо Вас надсилати нам її на електронну скриньку. Анонімність гарантуємо.

 

Автор: Марвін