Поки держава стоїть на порозі змін, люстрація тільки починає набирати обертів. Де-не-де у ЗМІ випливають факти люстрації тих чи інших чиновників. Але кожен з нас знає, що цього замало.

Нашу рубрику поповнює ще один золотовалютний чиновник: Гирич Сергій Васильович – голова Личаківського районного суду. 

На цю цікаву особистість вказала нам громадськість. А точніше активісти показали нам його презентабельний будинок поблизу центру, точніше на будинок його дружини, де він також живе. 

І справді, будинок Гирича в 5-ти хвилинах ходьби від міської Ратуші. Біля будинку є сад та квітники, на воротах красується монограма «ГС» (про сенс цієї монограми догадатися неважко).

12jAwKfeNcI D4og75p91mc f_thmXnmDx8 hvqFT1RFjt0 MsmFPgQwmZU mzvi5ky0GHc SsDSOdkuSLU

Зі слів сусідів п. Гирича, Сергій Васильович пересувається автомобілем LAND ROVER FREELANDER – 2, 2013 року випуску. Як вказано у декларації, авто не з дешевих. 39 000 доларів США, і це за ненове авто. Цікаво, що за твердженнями деяких громадян у гаражі судді не лише LAND ROVER, а й кілька інших авто. 

hZHkmjGgIZk

 

 

Задля неупередженості, ми вирішили взяти коментар у Сергія Гирича. 

За його словами, він НЕ володіє цим будинком, у ньому лише його квартира – у розмірі 72 м квадратних. Дивно, адже у декларації вказано зовсім інше. І придбав він його після продажу власної квартири, яка була приватизованою. 
Авто Гирич придбав, за його словами, у кредит, та, продавши попереднє авто (Сузукі гранд вітаро), яке теж було взяте у кредит, який досі виплачує. 

Отримання від держави одноразової допомоги на оздоровлення у розмірі 11470 гривень, пана Сергія зовсім не гнітить. «У мене 25 років стажу, висока зарплата, отримую я цю допомогу законно, це ж не лише я її отримую!»

Також досить цікавою є історія перебігу отримання Сергієм Васильовичем будинку у якому він зараз проживає, про неї ми розкажемо вам у наступній частині цього розслідування.

вирок договір дозвіл на будівельні роботи 23 32 реєстраційне посвідчення

дозвіл на будівельні роботи договір вирок реєстраційне посвідчення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати також: Золотовалютні чиновники: що приховує Галаз Руслан

 

 

Автор: Марвін