Спікер Верховної Ради, Андрій Парубій, іноді дозволяє зазирнути в своє особисте життя, передає Корупція.Інфо

Недавно, він показав, де буде зустрічати Новий рік, але публіку зацікавило, не те де, а з ким. На своїй сторінці в фейсбук, пан Андрій показав зворушливі кадри з донькою.

Варто зауважити, що минулого року в той же час, донька Ярина, розсікала на сноуборді в українських Карпатах, Парубій – один із політиків, хто воліє відпочивати в Україні, проте з теперішніми цінами в українських турбазах,  не зрозуміло де вигідніше відпочивати, тут чи за кордоном.

Загалом, провокативні кадри в доньки Ярини, не знайти, дівчина активна, літом ми писали, про те, що вона полюбляє активні види спорту (брала участь у лицарському турнірі), а не так давно вчилась стріляти з лука, та й лижі і сноубор – спорт також не пасивний.

В мережі відзначають, що донька зовсім не схожа на свого батька і росте справжньою красунею.

Сам же спікер Парубій намагається двічі на місяць відпочити і попрацювати на своїй заміській дачі на Львівщині. 

Зокрема, зі своєю дружиною він любить косити траву. 

"Минулої суботи ми півдня косили траву і скосили лише половину ділянки", – розповів політик.

Також він зізнався, що готує. Наприклад, яєшню, відбивні, може зварити макарони, а в горах постійно готує ковбаски і шашлик. 

"Ярина (донька) постійно жартує, що мама – командир, а ми як дві підлизи в "Гаррі Поттері"", – поділився секретами родинного устрою Парубій. 

Сама ж дружина спікера Уляна Парубій працює на кафедрі фольклористики Львівського національного університету, дуже довго пише наукову роботу і не поспішає до столиці. Водночас жінка готова виконувати світські функції за потреби.

 

 

 

 

 

 

Популярне: І як їм вірити? Поліція зробила неочікувану заяву у справі вбитої Ноздровської