Українська телеведуча і дружина кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука Оксана Марченко повідомила про одруження сина Богдана.

“Сьогодні в нашій родині свято. Весілля нашого сина. Отже, приймаємо привітання”, – сказала вона в “історіях” в Instagram. Зазначимо, весілля відгуляли 10 жовтня.

Також Марченко поділилася в соцмережі фото з розкішного свята. Судячи з кадрів, гостей розважали Вєрка Сердючка, Макс Барських і піаніст-віртуоз Євген Хмара. Також на святі виступив і улюбленець мільйонів – Олег Винник. Відразу після лікування від коронавірусу.

Для вечірки телеведуча обрала блискучу вечірню сукню й коштовне кольє. Зазначимо, що Оксана Марченко вразила своїми злегка розтовстілими формами і постарілим обличчям.

Обраницю 23-річного Богдана (це син Марченко від шлюбу з бізнесменом Юрієм Коржем) звати Катерина. Вона модель, фотограф і блогер.

Свято відбувалося у вишуканому ресторані неподалік від Києва, зал було прикрашено живими квітами. А для зіркових гостей спорудили спеціальну сцену.

Того вечора на запрошених чекало багато сюрпризів: чуттєвий перший танець молодого подружжя, палке зізнання у коханні самої Оксани Марченко, пісня від молодшої доньки телеведучої.

А наприкінці вечора гостей замилував приголомшливий феєрверк та  величезний шестиярусний весільний торт.