Українська телеведуча Леся Нікітюк стала однією із запрошених гостей 10-го одеського Міжнародного кінофестивалю. На захід вона одяглнула ефектну сукню з розрізом від стегна і глибоким декольте, яке оцінили не всі її прихильники.

На Одеський кінофестиваль прибуло чимало зірок, серед яких можливості засвітитися перед спалахами камер не пропустила і телеведуча. На церемонію відкриття вона прийшла в сукні рожево-фіолетового відтінку максі-довжини. Блискуче і яскраве плаття пікантно підкреслювало її оголені ноги і частину грудей, через це фанати Лесі в Instagram розділилися в думках – це плаття дійсно ефектне, або один з небагатьох її невдалих виходів. Свій образ вона доповнила бежевими туфлями на підборах, легкими локонами і ніжним макіяжем.

"Леся бажаю бути кращою. Але, не в образу, плаття – "не альо"," Леся, плаття так собі. А ти клас", "Окремо Леся і окремо плаття – супер. Разом – недобре", "Сукня підкачало", "Обожнюю вас! Але плаття невдале "," Люблю тебе, але вбрання… Як? Ти така стильна і народна "," Сукня не личить. Аж синя вийшла "," Леся, у тебе такий хороший смак, але ця зачіска і плаття, вибач", – поділилися враженнями від сукні її прихильники в коментарях.