Вчора, 23 травня, відбулося весілля артистів Потапа і Насті Каменських. Зірки багато років приховували свої відносини і тільки в день весілля нарешті зізналися, що вони щасливі.

Цю подію по праву називатимуть "подією року".

Весілля Потапа і Насті пройшло неподалік від Києва в італійському ресторані. Відзначимо, що раніше сама Каменських не раз в інтерв'ю розповідала, що мріє про весілля в Італії. Але обійшлися Києвом і італійським рестораном.

На торжество було запрошено понад 250 гостей, серед яких багато українських знаменитостей – Тіна Кароль, Ольга Полякова, Катя Осадча з Юрієм Горбуновим та ще багато інших.

Цікаво, що саме в день весілля Настя і Потап зняли свій дует з паузи і заспівали для гостей кілька хітів. В цілому торжество вийшло дуже красивим і зворушливим.

Але не обійшлося і без конфузу. По дорозі до незвично прикрашеної арки, де наречений повинен був зустріти наречену, Потап втратив бутоньєрку. Вона випала з нагрудної кишені його піджака. Співак зробив кілька кроків назад, повернувся за нею і підняв. Шанувальники пари вважають, що те, що трапилося – погана прикмета. Та й сам Потап явно був засмучений цим епізодом.

Цікаво, що в Мережі обговорюють ще одну причину, по якій шлюб Насті і Потапа може бути невдалим. Справа в місяці, який вони вибрали для торжества: «У травні одружитися – вік маятися».

Але справжня любов пройде через усе і напевно не дарма Потап і Настя стільки часу приховували свої відносини, щоб не було ось таких розмов і пліток про конфузи, знаки. Сподіваємося, що вони будуть дуже щасливі і скоро у них з'являться діти.