Не будьте боягузами та зрадниками: закликаю Захід повернути своїх дипломатів до Києва.

Про це заявляє Сергій Гармаш на своїй Facebook сторінці

Останнім часом ми всі живемо з відчуттям людини, якій сказали, що вона хвора на рак і має померти найближчими днями. При цьому лікарі, які повідомили про це, для переконливості залишили ліки, обіцяли перемогти онкозахворювання в майбутньому, і пішли спостерігати за агонією по телевізору. “Приреченому” делікатно дали зрозуміти, що сподіватися він може або на приховані резерви свого організму, або на Бога. “Медицина тут безсила!”, – сказав лікар у Білому, – “але не втрачайте надії”. І звалив, демонструючи безнадійність вашого становища.

І ось, ви стоїте біля вікна зі своєю нежиттю, намагаєтеся зрозуміти, звідки такий діагноз, що взагалі відбувається, і куди змилися ті, хто давав клятву Гіппократа, або, як там його, – Будапештського меморандуму…

І, в принципі, ви нормально себе почуваєте, але коли всі навколо кажуть, що із дня на день ти помреш, – поступово починаєш перейматися цією істерією. І тоді постає питання: що робити? А чіткої відповіді вам ніхто не дає. Тільки медсестри, прагнучи зберегти ситуацію у лікарні керованої, переконують, що “все буде добре”. Але пояснити втечу лікарів, їхній фатальний діагноз і впевненість у своєму “добре” вони теж не можуть.

І ось тоді приходить розуміння висловлювання, що очікування смерті, може бути гірше за саму смерть… А найнеприємніше, що ти почуваєшся зрадженим тими, кого вважав якщо не друзями, то добрими лікарями…

Те, що відбувається зараз з диппредставництвами наших західних та інших “партнерів” – це якесь марення. Абсолютно алогічне. Воно показує не те, що імпотентність, а просто відсутність світової системи безпеки. Весь світ знає не лише намір Путіна напасти, а навіть дати цього нападу! І що? Де ООН, створена спеціально для запобігання війнам; де ОБСЄ – організація з БЕЗПЕКИ в Європі?… Якщо всі знають, що буде війна, то чому замість запобіжних дій просто біжать із потенційного поля бою?

Якщо ви дійсно так вірите в реальність загрози, то чому чекаєте, поки вона відбудеться, а не запобігаєте її своїм санкціям, наприклад? Скільки українців мають віддати свої життя за те, щоб ви вважали це достатнім для початку реальних дій проти війни, яку ви, до речі, вважаєте реальнішою, ніж ми? Жодної логіки! Це чи інформаційна війна, в якій нас призначили жертвами, чи деградація всіх західних демократичних інституцій!

Евакуюючи посольства з Києва “цивілізований Захід”, цей “захисник” цінностей свободи та демократії”, начебто розчищає Путіну плацдарм для наступу, усуває перешкоди, стимулює його до нападу! Замість, навпаки, посилити свою дипломатичну присутність в Україні і цим убезпечити її, Захід збирає валізи, бажаючи нам доброго дня під російськими бомбами…

Хоча ви ж чудово знаєте, що регулярні російські війська, наступом яких ви нас лякаєте, – це не банди моджахедів, і у разі їхніх дій проти ваших громадян, Російська держава вступає в конфлікт з вами, а Путін не може собі дозволити воювати з усім Заходом!

Я закликаю західні уряди повернути своїх дипломатів до Києва і навіть збільшити їхню кількість. Не будьте трусами та зрадниками!

Ми ж всі чудово розуміємо, що можлива війна Росії з Україною буде не за територію, і не за населення чи природні ресурси! Це буде війна за цінності, за західні демократичні, ліберальні цінності, які ненавидить Кремль і які уособлює Україна. Тому сьогодні, або всі, хто поділяє ці цінності, повинні бути разом! Або зніміть білі халати і перестаньте брехати, що свобода і демократія для вас щось означають!