Президент Путін ще 2010 року відзначився заявою, що у СРСР були усі шанси здобути перемогу у Другій світовій війні без сприяння України. Такі слова були націлені на те, щоб підготувати російське населення до війни з Україною, а Україна не повинна віддавати цю перемогу.

Таку думку в ефірі програми “Хард з Влащенко” висловив колишній глава Служби безпеки України Ігор Смешко.

“Я одним з перших відреагував свого часу на заяву президента Путіна про те, що вони виграли б Другу світову війну і без України. Є моя стаття, надрукована в газеті “День”, відразу після цього. Це ще не було початку війни. Я, через те що працював у керівництві розвідувальних органів, відразу побачив, що це розвідознака, що Путін готує населення Росії до можливого вирішення військовим шляхом питання з Україною”, – сказав ексглава СБУ.

Смешко зазначив, що Україні не можна віддавати право на перемогу у Другій світовій, оскільки просування німецьких військ на Москву було затримано ціною 7 млн ​​життів українців.

“Вдумайтеся: якби на 3 місяці Україна, яка захлиналася кров’ю, не затримала наступ на Москву… Гітлер фактично зупинив наступ на Москву і кинув на Південно-Західний фронт, на Україну, найкращі свої танкові дивізії. Він на 2-3 місяці повернув ударний танковий кулак на Україну, і вона дала можливість підтягти з Сибіру частини. Якби не 7 млн ​​загиблих українців – 3 млн у Червоній армії й 4 мирного населення, – про що можна говорити?!

Франція впала за 3 тижні, Британія ледь вивела свою сухопутну армію з Дюнкерка після удару. Україна заплатила надзвичайно високу ціну. І чому ми віддаємо перемогу? Чому ми не говоримо нашим друзям, партнерам, демократичній Німеччині: за вашу демократію, добробут ми 7 млн ​​життів віддали? Якби не ми – ви б жили зараз таким життям? Цю перемогу віддавати не можна, це буде зрадою”, – сказав Смешко.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.