Російські окупанти та колаборанти, які оселилися в Мелітополі можуть навіть не мріяти про тихе, мирне та спокійне життя, адже українські партизани героїчно відкрили на них полювання, а також оголосили чималу винагороду за боротьбу із зрадниками.

По Мелітополю розвісили оголошення про нагороду в розмірі 10 тисяч доларів за голову поплічника окупантів Євгена Балицького.

Інформацію про це підтвердив і міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі національного телемарафону “Єдині новини”, повідомляє 24 канал.

“Мелітопольські партизани із сьогоднішнього дня відкрили сезон полювання, і по всьому місту є фото одного з головних гауляйтерів, і за його голову вже дають 10 тисяч доларів. Я впевнений, що ставки будуть зростати, і спротив у Мелітополі зможе звільнити Мелітополь від гауляйтерів”, – розповів Іван Федоров.

Євген Балицький – колишній народний депутат-регіонал. З 2020 року він був депутатом Запорізької обласної ради від проросійської “Опозиційної платформи – За життя”. А під час окупації регіону російськими військами, активно перейшов до них на службу, ставши гауляйтером в Запорізькій області. Через це Служба безпеки України оголосила йому підозру у державній зраді.

Варто відзначити, що розклеєні по Мелітополю зображення Євгена Балицького – не перший “привіт” від українських партизанів для зрадника. 30 травня у Мелітополі стався вибух – підірвали машину родини Балицького. Вибух стався неподалік дому, де він проживає. Замах було скоєно на його племінницю разом із чоловіком. Зокрема, у їхню машину марки Mercedes невідомі заклали саморобну вибухівку. За даними джерела, вона призначалася гауляйтеру Євгену Балицькому.