Настя Каменських виставила спільне фото з хорошим другом, але її запідозрили у зраді.

Відома українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, останнім часом кардинально змінила образ і  схудла, чим і хвалиться на своїй сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила кумедний спільний кадр з шоуменом і хорошим другом Володимиром Остапчуком. Так, артисти часто проводять час разом – Володимир навіть створював смішні пародії на кліпи Насті, а ще був присутній на її дівич-вечорі перед весіллям з Потапом.

"@vova_ostapchuk 😘😘😘", – лаконічно підписала Каменських. Фолловери не пройшли повз: "Завжди знав що вони зустрічаються….)))", "Зраджуєш? 😂", "вай які яскраві😂😍😍😍😍💫", "Настюш ти прекрасна💫😍♥", "Вова, Ви такий… Активний", "Палець не відкуси", "Сексі-милі та позитивні😍🔥", "Фотографія нічо так. Ну от відкритий рот по-моєму це зайве. З закритим було б красивіше.", "Ага зраджуєш?!", "Зраджуєш Потапу?)))".

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

@vova_ostapchuk 😘😘😘

Публикация от NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

 

Нагадаємо, Настя виклала новий знімок з Софійської площі у Києві, вбравшись у довге чорне плаття. Фанати ж почали переживати за артистку, адже вона виглядає хворобливо худою.