Наречена колишнього віце-прем’єра України Павла Розенка телеведуча Олена-Кристина Лебідь опублікувала нову світлину в компанії колег.

Як завжди, дуже яскрава дівчина виразно виділялася серед знімальної групи. Олена одягнула курточку з квітковим принтом, бордові джинси і білі кросівки. Дівчина встала посередині серйозних колег, широко посміхаючись.

“Коли Святий Миколай приніс у подарунок зйомку в 7 ранку: група щаслива🥳 Я в печалі 🤣🤣🤣 Всіх зі святом!🥳 🍭🍬 🎄🎄🎄”, – написала зірка.

“Ахах, взаємно)😂😁☺️”, “Чудово”, “У групи дуже приховані емоції😂😂😂.І вас зі святом!😉”, “У групи щастя на обличчях!!!🤣🤣🤣 А ви… звичайно… як завжди у великій печалі!!😥🤣🤣🤣🤩🤩🤩🤩👍👍👍👍 Ви космос!!”, “Оцей у червоному такий гарячий”, “Зі святом 😂👍😇❤️”, “По моєму в сумі той хлопець у синій куртці))))) та і в червоній теж))))) а ви щасливі і у мопса все під контролем!)))) 👍”, “Такі красеі поряд з вами”, “А Розенко таке схвалює?””А собачка то яка щаслива 😂”, “Зраджуєте коханому 😂вас ніби прифотошопили на це фото”, – написали користувачі сети.