Колишній міністр фінансів Ігор Уманський відповів на звинувачення в алкоголізмі з боку нардепа від Слуги народу Олександра Трухіна.

Як підкреслив колишній чиновник в коментарі Telegram-каналу PavlovskyNEWS, його недоброзичливці “зрівнялися з плінтусом”.

“Опускатись до рівня людей, які зрівнялися з плінтусом і намагаються обмазати інших якимись фекаліями? Нехай вони в цих фекаліях і залишаються. Вони мене не цікавлять”, – підкреслив колишній радник глави Офісу президента.

Уманський уточнив, що після його заяв в правоохоронні органи ведуться розслідування за всіма схемами, як з митними скрутками, так і по дорогах.

“Пішла тотальна перевірка не тільки по дорогах. Це і соціальні об’єкти: школи, садки, гуртожитки”, – підкреслив Уманський. За його словами, є чітке розуміння скільки було вкрадено на Великому будівництві і хто за цим стоїть.

Нагадаємо, раніше нардеп Трухін заявляв про те, що Уманський хронічно зловживає алкоголем.

“Почнемо говорити правду і пояснимо, що ж трапилося насправді: про це знають всі колеги по парламенту, всі співробітники міністерства фінансів – на жаль, пан Уманський просто алкоголік. Він страждає глибоким алкоголізмом – це правда”, – сказав нардеп.

За його словами, саме згубні пристрасті Уманського стали причиною його звільнення з поста міністра.

“Тому людина не змогла поєднувати свої пристрасті з тим робочим місцем, куди його поставили”, – додав Трухін.