Лідерка ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко провела зустріч з президентом Європейської Ради Дональдом Туском у забутому всіма образі – із заплетеною косою.

Про це повідомила сама нардепка у своєму блозі в Інстаграмі.

“Сьогодні працюю у Загребі. Цими днями тут відбуваються Саміт та Конгрес @epp – найвпливовішої політичної сили на континенті. Невдовзі звернусь до делегатів із промовою щодо ситуації в Україні. Наразі ж провела кілька двосторонніх зустрічей. З президентом Європейської Ради Дональдом Туском, який є претендентом на посаду нового керівника ЄНП, та прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем”, – зазначила вона.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Сьогодні працюю у Загребі. Цими днями тут відбуваються Саміт та Конгрес @epp – найвпливовішої політичної сили на континенті. Невдовзі звернусь до делегатів із промовою щодо ситуації в Україні. Наразі ж провела кілька двосторонніх зустрічей. З президентом Європейської Ради Дональдом Туском, який є претендентом на посаду нового керівника ЄНП, та прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем. Із @donaldtusk обговорили відносини між Україною та Європейським Союзом – шляхи припинення війни на Донбасі та виклики переговорів у Нормандському форматі. Подякувала ЄС за допомогу Україні в протистоянні агресору та наголосила на важливості збереження санкційного тиску на Росію. Під час розмови із Andrej Plenković, серед іншого, зупинилися на аграрному питанні – Хорватія нещодавно вирішила вкотре продовжити багаторічний мораторій на продаж землі іноземцям. Так тамтешній уряд захищає мале сімейне і середнє фермерство. Розумний та державницький підхід справжніх європейців. На необхідності застосування саме такої політики в Україні послідовно наполягає «Батьківщина».

Публикация от Юлія Тимошенко (@yulia_tymoshenko)

Тимошенко додала, що обговорила із Туском відносини між Україною та Європейським Союзом – “шляхи припинення війни на Донбасі та виклики переговорів у Нормандському форматі”.

“Подякувала ЄС за допомогу Україні в протистоянні агресору та наголосила на важливості збереження санкційного тиску на Росію”, – наголосила вона.

Зазначимо, що “новий” образ з косою старить Тимошенко і виглядає вона м’яко кажучи, не презентабельно. Також обличчя політика виглядає якимсь неприроднім і може здатися, що нещодавно Юлія Володимирівна зробила пластику і не відійшла від наркозу.