Популярний український політтехнолог Віктор Уколов пише у себе в Facebook, що нарешті прокинувся той політик, для якого справа всього життя є боротьба з тарифами.

Мова, звичайно ж, про лідера партії «ВО« Батьківщина »Юлію Тимошенко. Юлія Володимирівна заговорила, написавши грізний пост в соцмережі.

Ось тільки так і не зважилася згадати президента Зеленського – критикує за підвищення тарифів виключно уряд і прем’єра Дениса Шмигаля, прекрасно розуміючи, що сьогодні без волі президента Зеленського Кабмін ні на що не здатний.

Віктор Уколов пише, цікаво, чого так несміливо поводиться Юлія Тимошенко? Адже, коли на непопулярні рішення підвищення тарифів йшов Володимир Гройсман і навіть Арсеній Яценюк – Юлія Тимошенко завжди критикувала за це президента Петра Порошенка. А тепер раптом оніміла, не бачить за підвищенням тарифів тінь Зеленського?

«Пригадується голосування «Батьківщини» за держбюджет на 2021 рік. Я так розумію Юлія Володимирівна погодилася з бюджетом, тому що збирається управляти його виконанням на посаді прем’єра. Тоді незгадування Зеленського цілком виправдано, розумію», – написав політтехнолог.

Раніше, Тимошенко прокоментувала зростання тарифів в Україні і розкритикувала Кабмін на чолі з прем’єром Шмигалем:

“Уряд готує план антикризових заходів у зв’язку з підвищенням тарифів… Серйозно?!

Тобто спочатку уряд підвищує тарифи, провокуючи кризу, а потім героїчно береться її долати? Будьмо відверті: хтось реально вірить, що люди, не здатні прорахувати наслідки своїх же постанов, зуміють вигадати якийсь антикризовий план? Вони – справжні майстри створювати проблеми, а от розв’язати бодай одну сьогоднішньому Кабміну не вдалося ще жодного разу. У кращому випадку – просто тягтимуть час, у гіршому – знайдеться спритники і, скориставшись ситуацією, створять чергову корупційну схему.

Досить експериментів!

Я закликаю депутатів партії «Батьківщина» по всій країні, а також представників інших сил, яким небайдужий добробут українських родин, скликати позачергові сесії рад різних рівнів і вимагати від уряду ухвалення рішення про спрямування на потреби населення газу із наших підземних сховищ за ціною закупки. Це дозволить миттєво зменшити тарифи втричі. Найпрозоріша і найсправедливіша схема. Найкращий антикризовий план. Народний! Зробимо його разом!”