Українська актриса Вікторія Булітко зізналася, які стосунки її пов’язують з Дмитром Дікусаром.

Після того, як Дмитро Дікусар з Віторія Булітко виступили в парі на “Танцях із зірками”, їм приписали роман. Шанувальники помічали деяку романтику з їхніх поглядах і рухах, і справа була не тільки в номерах.

У бесіді з журналістами телеканалу Україна Булітко зізналася, що партнер попереджав її про неминучі чутки про їхні стосунки.

«Він мені так і сказав:« Тобі зі мною припишуть ». Насправді симпатія одне до одного присутня. Але якщо говорити про стосунки «чоловік і жінка» не думаю, що між нами могло взагалі щось статися. У мене не вільне серце. А я – людина вірна. Тобто, як мінімум, обом людям треба бути вільними », – зізналася Булітко.

Також актриса Дизель Шоу підкреслила, що Дмитро Дікусар напевно міг би зробити їй боляче, тому зустрічатися з ним ніколи б не почала.

Серце Вікторії вже як п’ять років зайнято і на даний момент вона перебуває в цивільному шлюбі з чоловіком, який зовсім далекий від творчих професій. Коханий Булітко займається програмуванням в IT-сфері.

“Він займається IT-програмуванням. І танцями, до речі, займався раніше, і на барабанах грав в групах”, – розповідає Вікторія під час інтерв’ю.