У серпні 2014 року під Іловайськом Донецької області були вбиті 366 воїнів Збройних сил України, 429 – дістали поранення і ще 300 – потрапили у полон

Сьогодні, 14:59
Про це йдеться у повідомленні Генеральної прокуратури України, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

"Вчинено віроломне вбивство 366 українських воїнів, 429 – отримали поранення різного ступеня тяжкості, 300 – потрапили у полон, Збройні сили України зазнали значних втрат озброєння і військової техніки на суму майже 300 млн грн", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що ГПУ завершила розслідування обставин Іловайської трагедії. За висновками слідства, до неї призвело пряме вторгнення Збройних сил Росії 23-24 серпня 2014 року і подальше вчинення військових злочинів російською армією. На сьогодні притягнуті до кримінальної відповідальності 89 осіб, у тому числі 43 росіян, серед яких заочно 11 осіб з числа керівництва Збройних сил Росії – міністр оборони Сергій Шойгу, начальник Генштабу Валерій Герасимов і ще дев'ять генералів. Український суд дав дозвіл на їхній арешт.

Додамо, що російські війська тоді розстріляли українські колони під час виходу з Іловайська у так званому "зеленому коридорі"